Or

Membership Number Name Company Name Exam Expiry Date Distance (aprox. miles)
OP2824 Adam Langtree Cairns Regional Council 13-07-2020 N/A
OP4799 Adam Weiss APP 01-05-2021 N/A
OP4746 Adrian Pizzey Safety Source 28-11-2020 N/A
OP4752 Alan Lodge Balranald Shire Council 28-02-2021 N/A
OP4276 Alexander Borgh Etheridge Shire Council 13-07-2020 N/A
OP4708 Amandeep Singh Weddin Shire Council 07-09-2020 N/A
OP3015 Andrew Comas City of Victor Harbor 16-11-2020 N/A
OP3032 Andrew Davey Westside Christian College 15-06-2020 N/A
OP2816 Andrew Davis Mareeba Shire Council 13-07-2020 N/A
OP2796 Andrew Morris City of the Tea Tree Gully Council 21-11-2020 N/A
OP4209 Andrew Rowlands Brisbane Independent School 08-02-2020 N/A
OP4219 Andrew Child Maitland City Council 24-02-2020 N/A
OP4242 Andrew O'Donohue Scouts 05-04-2020 N/A
OP4720 Andrew McLean Gladstone Regional Council 11-10-2020 N/A
OP4743 Andrew Hope Fulton Hogan 24-11-2020 N/A
OP4715 Angela Waldner Moira Shire Council 07-09-2020 N/A
OP4796 Angela Cations Goodstart Early Learning 01-05-2021 N/A
OP4203 Anthony WIlson Narbethong SSS 08-02-2020 N/A
OP4235 Anthony Macmichael Watatah Wynyard Council 31-03-2020 N/A
OP4254 Anthony Harris City of Marion 06-04-2020 N/A
OP4281 Anthony McDonell Shire of Campaspe 03-08-2020 N/A
OP4700 Anthony Bengtsson Waverley Council 18-08-2020 N/A
OP6033 Anthony Ashton FDC Construction 06-02-2022 N/A
OP4257 Anton Nguyen Lismore City Council 20-04-2020 N/A
OP4768 Antony Boden APP Corporation 16-03-2021 N/A
OP4776 Armen Martinelli Douglas Shire Council 28-03-2021 N/A
OP4238 Atif Shaukat King Island Council 31-03-2020 N/A
OP4234 Ben Buckland The Friends School 31-03-2020 N/A
OP4725 Ben Broad Cook Shire Council 18-10-2020 N/A
OP4274 Benjamin Carroll Cairns Regional Council 13-07-2020 N/A
OP4205 Bernie Zietlow Tweed Shire Council 08-02-2020 N/A
OP4247 Bianca Chenoweth City of Charles Sturt 06-04-2020 N/A
OP4704 Blake Hall Citywide Solutions 18-08-2020 N/A
OP4775 Brad Smith Tweed Shire Council 22-03-2021 N/A
OP4283 Bradley Stewart City of Greater Bendigo 03-08-2020 N/A
OP2823 Brett Kilpatrick Douglas Shire Council 18-10-2020 N/A
OP4243 Brett Boston City of Port Lincoln 06-04-2020 N/A
OP4286 Brian O'Bree City of Greater Bendigo 03-08-2020 N/A
OP4729 Brian Varley Shire of Strathbogie 26-10-2020 N/A
OP4284 Bruce Allison City of Greater Bendigo 03-08-2020 N/A
OP4723 Byron James Peach Cairns Regional Council 18-10-2020 N/A
OP4744 Carl Nielsen Fulton Hogan 24-11-2020 N/A
OP4764 Christine Melville Goodstart Early Learning 16-03-2021 N/A
OP4735 Christopher Francis Port Augusta City Council 16-11-2020 N/A
OP4763 Christopher Bryant Goodstart Early Learning 16-03-2021 N/A
OP6373 Christopher McMahon Play Force PTY Ltd 02-08-2022 N/A
OP4765 Clare Gallacher Goodstart Early Learning 16-03-2021 N/A
OP4736 Clayton Wilson District Council Streaky Bay 16-11-2020 N/A
OP4730 Clinton Kiely Strathbogie Council 26-10-2020 N/A
OP4793 Colin Guy Curtis Woodhouse Activity Centre 11-04-2021 N/A
OP4212 Cory Robson City of Launceston Council 24-02-2020 N/A
OP4762 Craig Cannell Brighton Council 07-03-2021 N/A
OP4767 Curtis Hale APP Corporation 16-03-2021 N/A
OP3376 Dallas Macbean Gladstone Regional Council 09-05-2021 N/A
OP5421 Damian Groves Will Play Pty Ltd 09-05-2021 N/A
OP4224 Damian Degoldi Golden Plains Shire 10-03-2020 N/A
OP2827 Dan Mosbauer Cairns Regional Council 13-07-2020 N/A
OP4202 Dan Boyle Tweed Shire Council 08-02-2020 N/A
OP3319 Daniel Harris City of Playford 11-04-2021 N/A
OP2798 Daniel Pitt Port Adelaide Enfield Council 06-04-2020 N/A
OP4214 Daniel McDonald Fairfield City Council 24-02-2020 N/A
OP6371 Daniel Moloney Play Force PTY Ltd 02-08-2022 N/A
OP4260 Darrel Tuckey Muswellbrook Shire Council 29-06-2020 N/A
OP4721 Darryl Corrie Gladstone Regional Council 11-10-2020 N/A
OP4733 Daryl Jinnette Mt Barlter Waldorf School 16-11-2020 N/A
OP2829 Dave Paschetto Cairns Regional Council 13-07-2020 N/A
OP4248 David Thomas Prince Alfred College 06-04-2020 N/A
OP4222 David Hummerston Northern Beaches Council 24-02-2020 N/A
OP4239 David Jacobs Kingborough Council 31-03-2020 N/A
OP4747 David George Broadspectrum 01-05-2021 N/A
OP4233 Dean Mayne The Friends School 31-03-2020 N/A
OP4747 Dean Schmidtchen Eureka Landscapes 28-11-2020 N/A
OP6372 Deon Koelmeyer Play Force PTY Ltd 02-08-2022 N/A
OP3315 Derek Michels City of Playford 11-04-2021 N/A
OP4221 Derek Lynch City to Sea Landscapes 24-02-2020 N/A
OP4754 Dione Thompson Swan Hill Rural City Council 28-02-2021 N/A
OP4087 Douglas Allan City of Palmerston 25-11-2019 N/A
OP6369 Dylan Comerford Play Force PTY Ltd 02-08-2022 N/A
OP4296 Edward Greenwood Murrindindi Shire Council 02-08-2020 N/A
OP4271 Emma Finney Cairns Regional Council 13-07-2020 N/A
OP4722 Frazer Dodd CCEP 16-10-2020 N/A
OP3370 Gail Stockdale Gladstone Regional Council 09-05-2021 N/A
OP2797 Gary Palmer City of the Tea Tree Gully Council 21-11-2020 N/A
OP4771 Gary Smith Goondiwindi Reginal Council 22-03-2021 N/A
OP4728 Gavin Williams Strathbogie Shire Council 26-10-2020 N/A
OP4288 Gene West City of Greater Bendigo 03-08-2020 N/A
OP4742 Geoffrey Spargo Fulton Hogan 24-11-2020 N/A
OP3026 Geoffry Hay Kico 16-10-2020 N/A
OP4226 Gerald Mitchell City of Glen Eira 10-03-2020 N/A
OP4256 Gerard Roche Byron Shire Council 20-04-2020 N/A
OP3305 Glen Jackaman AMRSC 18-04-2021 N/A
OP2986 Glenn MacColl City of Melbourne 10-03-2020 N/A
OP4230 Glenn Donaldson Northern Midlands Council 31-03-2020 N/A
OP4756 Glenn Doherty Clarence City Council 07-03-2021 N/A
OP4731 Graeme Oats Burdekin Shire Council 03-11-2020 N/A
OP4231 Haylee Kate Johnson Central Coast Council 31-03-2020 N/A
OP4208 Heidi Everson City of Gold Coast 08-02-2020 N/A
OP4206 Ian Booth Tweed Shire Council 08-02-2020 N/A
OP4216 Ian Potter Midcoast Council 24-02-2020 N/A
OP4786 Ivan Murray Grieger The Barossa Council 11-04-2021 N/A
OP2819 Jacobus Grundling Tablelands Regional Council 13-07-2020 N/A
OP3375 James Unwin Gladstone Regional Council 09-05-2021 N/A
OP4236 James Triffett Watatah Wynyard Council 31-03-2020 N/A
OP4718 James Annetts Snowy Valleys Council 07-09-2020 N/A
OP4711 James Gardner James Gardner 07-09-2020 N/A
OP4701 Jamie Francis Waverley Council 18-08-2020 N/A
OP4262 Jamie Applekamp Muswellbrook Shire Council 29-06-2020 N/A
OP4738 Jamie Davenport N.A.C 16-11-2020 N/A
OP4246 Jarrad Healy City of Charles Sturt 06-04-2020 N/A
OP4789 Jarrod Hanisch Town Of Gawler 11-04-2021 N/A
OP2825 Jason Mayers Cairns Regional Council 13-07-2020 N/A
OP2799 Jason Webber City of the Tea Tree Gully Council 21-11-2020 N/A
OP4227 Jason Porteus George Town Council 31-03-2020 N/A
OP4293 Jason Brendel Rural City of Wangaratta 03-08-2020 N/A
OP4299 Jason Nelson Campbelltown City Council 18-08-2020 N/A
OP4766 Jason Busby Broadspectrum 16-03-2021 N/A
OP4758 Jason Branch Central Highlands Council 07-03-2021 N/A
OP4732 Jason Paul Kaminski Burdekin Shire Council 03-11-2020 N/A
OP3316 Jeffrey MacDonald City of Playford 11-04-2021 N/A
OP4297 Jeffrey Hill Woollahra Council 18-08-2020 N/A
OP4753 Jo-Ann Davies Hay Shire Council 28-02-2021 N/A
OP2795 John Maxwell City of the Tea Tree Gully Council 21-11-2020 N/A
OP4760 John David Burns Brighton Council 07-03-2021 N/A
OP4709 Joshua Gerhard Lockhart Shire Council 07-09-2020 N/A
OP4727 Joshua Grieve Carpentaria Shire Council 18-10-2020 N/A
OP4710 Julie Hush Lockhart Shire Council 07-09-2020 N/A
OP3021 Justin Shaw Trinity College 06-04-2020 N/A
OP4739 Justin Evans N.A.C 16-11-2020 N/A
OP4782 Justin Phillips District Council Of Kimba 04-04-2021 N/A
OP4748 Karen Thompson Risk & Compliance Safety Services Australia 07-02-2021 N/A
OP4264 Karli Anshaw Muswellbrook Shire Council 29-06-2020 N/A
OP4745 Kaylah Banset Fulton Hogan 24-11-2020 N/A
OP4717 Kayne Webber Snowy Valleys Council 07-09-2020 N/A
OP2815 Keith Clark Cairns Regional Council 13-07-2020 N/A
OP4215 Kellie McCann Midcoast Council 24-02-2020 N/A
OP4291 Kelly-Mae Walters City of Greater Bendigo 03-08-2020 N/A
OP4772 Kerry - Anne Jones Goondiwindi Reginal Council 22-03-2021 N/A
OP4287 Kirstie Paterson City of Greater Bendigo 03-08-2020 N/A
OP4218 Kris Koch Midcoast Council 24-02-2020 N/A
OP4777 Kye Chapple Douglas Shire Council 28-03-2021 N/A
OP4086 Kyle McRae V D R Council 25-11-2019 N/A
OP2794 Kym McDonagh City of the Tea Tree Gully Council 21-11-2020 N/A
OP4251 Kym Knighton West Torrens Council 06-04-2020 N/A
OP4791 Lachlon Nottle District Council Mount Remarkable 11-04-2021 N/A
OP4258 Lani Hancock Richmond Valley Council 20-04-2020 N/A
OP4295 Lauren Bell Murrindindi Shire Council 02-08-2020 N/A
OP3367 Lee Leverton Gladstone Regional Council 09-05-2021 N/A
OP4289 Leigh White City of Greater Bendigo 03-08-2020 N/A
OP4757 Liam Seymour City Of Launcaston 07-03-2021 N/A
OP4298 Lisa Brown Liverpool City Council 18-08-2020 N/A
OP4790 Mack Brentson District Council Mount Remarkable 11-04-2021 N/A
OP4255 Malcolm Robertson Byron Shire Council 20-04-2020 N/A
OP4755 Malcolm Brasser Swan Hill Rural City Council 28-02-2021 N/A
OP4798 Maria Pavlidis Broadspectrum 01-05-2021 N/A
OP4220 Mark Andrews Maitland City Council 24-02-2020 N/A
OP4240 Mark Hendrie City of Adelaide Council 06-04-2020 N/A
OP4250 Mark Langman West Torrens Council 05-04-2020 N/A
OP4280 Mark McGann Shire of Campaspe 02-08-2020 N/A
OP4273 Mark Dillon Cairns Regional Council 13-07-2020 N/A
OP4773 Mark Berryman Tweed Shire Council 22-03-2021 N/A
OP4716 Mark Anthony Bradley Snowy Valleys Council 07-09-2020 N/A
OP4213 Martin Spillane City of Launceston Council 24-02-2020 N/A
OP4737 Martin Woodrow City Of Norwood 16-11-2020 N/A
OP2821 Martyn Roper Play Safety Qld 13-07-2020 N/A
OP3385 Mary Dounis The Playground Inspector P/L 22-02-2021 N/A
OP3298 Matthew Graham Clarence City Council 11-10-2020 N/A
OP4207 Matthew Burdon City of Gold Coast 08-02-2020 N/A
OP4211 Matthew Hancock Longreach Regional Council 16-02-2020 N/A
OP4229 Matthew Sytsma Northern Midlands Council 31-03-2020 N/A
OP4712 Matthew King J&E Carpentry 07-09-2020 N/A
OP4084 Meghan Davey City of Palmerston 25-11-2019 N/A
OP2985 Melanie Kinsey City of Melbourne 10-03-2020 N/A
OP4779 Melissa Mitchell Douglas Shire Council 28-03-2021 N/A
OP3320 Michael Williams City of Playford 11-04-2021 N/A
OP3749 Michael Glynn Somerset Regional Council 22-03-2021 N/A
OP4204 Michael Matthews Lockyer Valley Regional Council 08-02-2020 N/A
OP4285 Michael Grant City of Greater Bendigo 03-08-2020 N/A
OP4792 Michael Woodward Woodhouse Scout Camp Site 11-04-2021 N/A
OP4085 Mick Castelli City of Palmerston 25-11-2019 N/A
OP4749 Micky Horvath Q.P.R.C 22-02-2021 N/A
OP4794 Mitchell Buswell Sifting Sands 18-04-2021 N/A
OP4759 Nathan Lovell Central Highlands Council 07-03-2021 N/A
OP6034 Neal Smith FDC Construction 06-02-2022 N/A
OP6370 Nicholas Lange Play Force PTY Ltd 02-08-2022 N/A
OP4232 Nick Jenkins City of Launceston Council 31-03-2020 N/A
OP4290 Orrin Hogan City of Greater Bendigo 03-08-2020 N/A
OP4277 Patrizia Brown Mareeba Shire Council 13-07-2020 N/A
OP2832 Paul Wallace Cairns Regional Council 13-07-2020 N/A
OP4241 Paul George City of Adelaide Council 06-04-2020 N/A
OP4261 Paul Chandler Muswellbrook Shire Council 29-06-2020 N/A
OP4784 Paul Hughes City Of Playford 11-04-2021 N/A
OP6035 Paul Byrne Total Playscapes Pty Ltd 06-02-2022 N/A
OP4703 Peter Day City Of Sydney Council 18-08-2020 N/A
OP4719 Peter Fontaine Gladstone Regional Council 11-10-2020 N/A
OP4751 Peter Mattschoss Balranald Shire Council 28-02-2021 N/A
OP3301 Peter Davey Ultimate Play 07-03-2021 N/A
OP4778 Peter Emmerson Douglas Shire Council 28-03-2021 N/A
OP4781 Peter Mills Whyalla Council 04-04-2021 N/A
OP4714 Rasika Diyagama Moira Shire Council 07-09-2020 N/A
OP4272 Raymond Wong Cairns Regional Council 13-07-2020 N/A
OP4800 Renee Simpson Goodstart Early Learning 01-05-2021 N/A
OP4740 Richard Smith Global Gym Equipment 16-11-2020 N/A
OP4088 Rob Solomon City of Darwin 25-11-2019 N/A
OP3299 Rodney Richardson Clarence City Council 07-03-2021 N/A
OP2814 Ron Butler Cairns Regional Council 13-07-2020 N/A
OP4210 Rosemary Williams Longreach Regional Council 16-02-2020 N/A
OP4282 Sally Bruhn Shire of Campaspe 03-08-2020 N/A
OP4263 Samuel Dunn Dungog Shire Council 29-06-2020 N/A
OP4774 Scott Letham Tweed Shire Council 22-03-2021 N/A
OP4761 Scott Percey Brighton Council 07-03-2021 N/A
OP4713 Shane Conroy James Gardner 07-09-2020 N/A
OP4275 Shane Butler Etheridge Shire Council 13-07-2020 N/A
OP6374 Shane Bell Play Force PTY Ltd 02-08-2022 N/A
OP6032 Shannon Boshell FDC Construction 06-02-2022 N/A
OP4707 Sharon Eppelston Weddin Shire Council 07-09-2020 N/A
OP4769 Shaun Tammjarv Newline Creations 22-03-2021 N/A
OP4228 Simon Natoli Tasmanian Catholic Education Office 31-03-2020 N/A
OP4245 Simon McGeorge Pembroke School Inc 06-04-2020 N/A
OP4253 Simon Scholtyssek City of Marion 06-04-2020 N/A
OP4292 Simon Fishlock Hepburn Shire Council 03-08-2020 N/A
OP4726 Simon Merchant Sail Structures p/l 18-10-2020 N/A
OP4785 Simon Monteleone City of Tea Tree Gully 11-04-2021 N/A
OP3306 Stanley Wayne Llowarch AMRSC 18-04-2021 N/A
OP4237 Stephen Harrison Watatah Wynyard Council 31-03-2020 N/A
OP4259 Stephen Moss Muswellbrook Shire Council 29-06-2020 N/A
OP3374 Steve Bjerring Gladstone Regional Council 09-05-2021 N/A
OP4294 Steven Giglio Rural City of Wangaratta 03-08-2020 N/A
OP4702 Steven Gilchrist Waverley Council 18-08-2020 N/A
OP4705 Steven Woodland Cootamundra-Gundagai Regional Council 07-09-2020 N/A
OP4750 Steven Malcolm McEvoy Balranald Shire Council 28-02-2021 N/A
OP4706 Stuart Moorby Cootamundra-Gundagai Regional Council 07-09-2020 N/A
OP2817 Sue Durie Douglas Shire Council 18-10-2020 N/A
OP4795 Susan Hornick Goodstart Early Learning 01-05-2021 N/A
OP4249 Tas Hodgson Renmark Paringa Council 06-04-2020 N/A
OP5420 Thomas Dougherty APP 01-05-2021 N/A
OP4724 Tim Ryle Cook Shire Council 18-10-2020 N/A
OP4279 Timothy Goulding Shire of Campaspe 02-08-2020 N/A
OP4217 Todd Humphreys Midcoast Council 24-02-2020 N/A
OP4244 Tony Holding Trinity College 06-04-2020 N/A
OP4223 Tracey Twomey Rural City of Wangaratta 10-03-2020 N/A
OP4780 Tracy RObertson Whyalla City Council 04-04-2021 N/A
OP4252 Trent Peters City of Marion 06-04-2020 N/A
OP4083 Troy Hill City of Palmerston 25-11-2019 N/A
OP4788 Tyson Swain Town Of Gawler 11-04-2021 N/A
OP4787 Vasilios Dawson Town Of Gawler 11-04-2021 N/A
OP4225 Vince Cannolo City of Glen Eira 10-03-2020 N/A
OP4770 Wayne Greentree Goondiwindi Reginal Council 22-03-2021 N/A
OP4741 Wayne Terrence James Bourke Fulton Hogan 24-11-2020 N/A
OP4818 Wojciech Pochopien John O'Conner 09-05-2020 N/A
OP4783 Zane Stutley District Council Of Kimba 04-04-2021 N/A
OP4734 Zsuzsi Coppin Port Augusta City Council 16-11-2020 N/A

The RPII is the official body for examining, accrediting and certificating indoor, outdoor and inflatable play inspectors.

Become an
Inspector